HAKKIMIZDA

Temelleri 2000’li yılların başına dayanan Sesasu Balıkçılık, 20 yılı aşan yolculuğunda deniz ürünleri sektöründe hep bir adım önde giderek, sektöre yön vermeyi hedefleyen ve ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefi olan bir sektör lideridir.

FİRMAMIZIN FAALİYETLERİ

Firmamız; 5 kıtadan 30’a yakın ülkeden yaklaşık 120 farklı ürünü, zamanında ve kalitesinden ödün vermeden ithal etmekte bunun yanı sıra fümelenmiş, marine ve salamura edilmiş ürünleri de yurt içinde üretip ülkemizin her noktasına ulaştırmaktadır.

Ayrıca taze balıkların da günlük olarak tedarik edildiği firmamızda; ürünleri ister fileto ister dilimlenmiş şekilde hazırlayarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Tedarik merkezimiz Antalya’ dır. Müşteri portföyümüz büyük oranda Antalya Merkez, Alanya, Manavgat, Side, Belek, Kundu, Kemer, Tekirova, Fethiye, Marmaris ve Bodrum’da  bulunan 5 yıldızlı turistik tesislerden oluşmaktadır. Ayrıca Antalya’nın seçkin balık restoranları ve yurt içindeki belli başlı toptancı firmalar müşterilerimiz arasında yer almaktadır.

 

Firmamız yıllık 9.000 ton civarında ürün satmakta ve her sene kendi kategorisinde, vergi rekortmenleri listesinde yer almaktadır.

 

docxfilePDF